KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776246
nr 1477 6246
Akvarell
Gösta Gustavson, nattpromenad. Signerad, daterad 1989. Akvarell, bildmått: 20x14 cm, yttermått inklusive ram: 33x26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:39:53
500 kr
600 kr
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)